Konferencja INŻYNIERIA Bezwykopowa 2015

portfolio image

Konferencja INŻYNIERIA Bezwykopowa 2015

Napisano dnia: 29-06-2015

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować o udziale MOLEWSKI Sp. z o.o. w XIII Międzynarodowej Konferencji, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, która odbyła się w dniach 9-11 czerwca 2015 roku na terenie Zakładu Uzdatniania Wody Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie.

 

Tegoroczna edycja Konferencji wraz z warsztatami teoretyczno-praktycznymi przyciągnęła kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Uczestnicy mieli możliwość wysłuchać 47 referatów i prezentacji, uczestniczyć w trzech panelach dyskusyjnych, a także zapoznać się z najnowszymi trendami z wykorzystaniem technik bezwykopowych.

 

Udział w Konferencji stworzył okazję do zapoznania się z możliwościami realizacji robót z wykorzystaniem technologii bezwykopowych przez MOLEWSKI Sp. z o.o. w zakresie m.in. mikrotunelingu, przewiertów horyzontalnych i teleoptycznych, a także bezwykopowej renowacji rurociągów.

 

Konferencja organizowana przez Wydawnictwo „INŻYNIERII Bezwykopowej” poprzez zintegrowanie branży bezwykopowej, skupienie w jednym miejscu i czasie wykonawców, producentów, dostawców, pracowników biur projektowych, daje możliwość bezpośredniego kontaktu z inwestorami, przedstawicielami środowiska akademickiego, instytucji państwowych, samorządowych i innych.


Powrót