II Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego

portfolio image

Napisano dnia: 13-04-2015

W sobotę tj. 11 kwietnia 2015 r., w hali sportowej w Chodczu odbył się II Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego.

Firma MOLEWSKI, jako główny sponsor wspomaga młodych sportowców z Klubu Karate Tradycyjnego w Kowalu.

W Turnieju wystartowało blisko 300 młodych karateków z 10 klubów sportowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Największy sukces odniósł Adrian Kozierowski, który w swojej grupie zajął pierwsze miejsce. Bardzo dobrze spisali się pozostali zawodnicy. Alicja Perlińska stanęła na podium na trzecim miejscu a Michał Pirowski, w swojej kategorii zajął czwarte miejsce.

W ogólnej tabeli KKTK ma już na swoim koncie 104 punkty, a po dwóch turniejach zajmuje w ogólnej klasyfikacji 5 miejsce.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!