JESTEŚMY LIDEREM!

portfolio image

JESTEŚMY LIDEREM!

Napisano dnia: 13-02-2015

 

 

 

Gazele Biznesu 2014

 

Od 2000 r. prowadzony jest coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt ten realizowany jest wspólnie przez dzienniki ekonomiczne. W Polsce klasyfikację firm sporządza dziennik „Puls Biznesu”. Podobne zestawienia przygotowywane są w Szwecji, Danii, Austrii, Litwie, Łotwie, Rosji, Estonii i Słowenii.

 

 

Dnia 12 lutego br. zorganizowana przez Dziennik „Puls Biznesu” uroczystość „Gazel Biznesu 2014” odbyła się w Toruniu.

 

W rankingu tym zostały wyróżnione 243 przedsiębiorstwa z województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to 15 edycja rankingu najbardziej aktywnie rozwijających się przedsiębiorstw. W każdej edycji brane są pod uwagę ostatnie trzy pełne poprzedzające lata. Liderem w regionie została firma MOLEWSKI, prężnie rozwijająca się spółka budowlana o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku krajowym. 

                                                  

Pierwsze miejsce w regionie daje firmie MOLEWSKI 36 pozycję w Polsce oraz potwierdza współuczestnictwo firmy w elitarnym klubie Gazel Biznesu.(zobacz nagrodę) 

 

                                                        

 

W tegorocznej edycji statuetkę wraz z dyplomem odebrał wiceprezes zarządu firmy Pan Krzysztof Głębowski. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność i satysfakcję z przyznania nam nagrody.

 

             

 

 


Powrót