Platynowe Fair Play!

portfolio image

Platynowe Fair Play!

Napisano dnia: 16-12-2014

 

 

Mamy przyjemność poinformować, że na tegorocznej, uroczystej Gali Finałowej XVII edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" Firma MOLEWSKI została uhonorowana kolejnym Certyfikatem Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2014 oraz Platynową Statuetką za dziesięć lat nieprzerwanego udziału w programie. Nagrodę odebrał z rąk Przewodniczącego Komisji Ogólnopolskiej Programu Pana Mieczysława Bąka, Pan Krzysztof Głębowski - Wiceprezes Zarządu MOLEWSKI.

 

"Przedsiębiorstwo Fair Play" to program, którego celem jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną jak również władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

 

W uroczystości, która odbyła się w dniu 12 grudnia br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie wzięło udział około 400 firm z całej Polski.

 

 

 


Powrót